Antonovich stüdyo

Фото руководителей студии Антонович Дизайн

LÜKS VE RAHATLIK DÜNYASINA HOŞGELNDİZİ. BU WEB SİTESİNDE GÖRKEMLİ İÇ TASARIMLARI, SOFİSTİKE STİLLER VE LÜKS EVLER GÖSTERİLMEKTEDİR.

Stüdyomuz on yıldan beri lüks evler ve lüks iç tasarımları yapmaktadır. Projelerimizin tamamı, müşterilerimizin hayallerindeki evin gerçeğe dönüşebilmesi için yapılmıştır. Hayal ile gerçek arasındaki ince çizgiyi silerek sizlere mutlu anlar ve sıcak ortamlar vermeyi prensip ediniyoruz. Antonovich stüdyo iç dizayn tasarımcıları çok yönlü yeteneklere ve sınırsız fikirlere sahip olan bireylerdir. Benzersiz ev tasarım projelerimiz renkli karakter ve özellikleri ile farklılık yaratmaktadır. Samimi, içten ve arkadaşça ilişkiler projenin üstesinden gelmek için gerekli olan adımlardandır. Bu ilişkiler sayesinde müşterilerimizin tamamı, kendilerini lüks tasarımların tasarımcıları gibi hissederler.

Mekânlarınız içerisinde eski kültürleri ve modern teknolojiyi kullanarak sizler için lüks ve eşi görülmemiş konforu yaşam alanları inşa ediyoruz. Bilindik tüm dizayn ve mimariler üzerinde çalışarak geniş bir çerçeveyi ele alıyoruz. Klasik iç dizaynın bulucularından Baroque, Rococo, Art Deco modern tasarımlarla ev sahiplerini mutlu ediyorlar. Bizler de gerçek lüksün değerini anlamış ve gerçek lüks tarafından cezbedilen herkes için çalışmaktayız.

Klasik iç dizayn süresince, lüks malzemeler ve egzotik dekorlar kullanıyoruz. Sanatsal duvar tasarımları yetenekli artistlerimiz tarafından üretilmektedir. Görkemli kabartmalar, yetenekli tasarımcılarımızın çizimlerinin, kabiliyetli heykeltıraşların güzel çalışmaları ile ortaya çıkmaktadır. Sizin evlerinizde sanatsal çalışmalar, yüksek standartlar ve zevklerin ürünü olarak yeni bir hal alacaktır.

Geleneksel İtalyan projelerinin en iyileri gerçek tutku ve zarafeti yansıtanlardır. Bu tür iç tasarım çözümleri, yeteneklerini derinlemesine ve çok yönlü olarak ifade eden meşhur iç dizayn tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır.

ÇALIŞMALARIMIZDA ÜÇ TEMEL PRESİPİ İZLİYORUZ:

Her müşteriye yönelik kişisel ilerleme

Her projede harikulade tasarım çözümleri

%100 3D görselliğini proje üzerinde uygulama

Müşterinin isteklerine göre ilerleme prensibi, eşi benzeri bulunmayan iç tasarım güzellikleri ortaya çıkarmadaki ilk adımdır. Antonovich tasarım stüdyosunun meşhur tasarımcıları hayallerdeki ideal yaşam alanını somutlaştırmaktadırlar. Yüksek standartlardaki hizmetlerimizin en güvenilir kanıtı evrensel alandaki müşterilerimizin memnuniyetidir. Çalışma geçmişimiz Avrupa ve Asya’da başkanlık konutları, köşk tasarımları, restoran, ofis tasarımları, ev ve daire tasarımları gibi işleri bulundurmaktadır.

Türkiye’deki müşterilerimizle de yüksek kalite ve dikkat ile çalışmaktayız. Daha kaliteli iletişim kurabilmek hedefiyle Türkiyeli müşterilerimizin hizmetine internet sayfamızı sunmaktayız. Türkiye, doğunun geleneksel yönleri ile batının yeniliklerinin buluştuğu muhteşem bir ülke. Özellikle bu unsuru temel alarak projelerimizin çoğunda Türkiye’nin bu rolünü yansıtmaktayız. Antonovich dizayn stüdyosu, ev tasarımlarında mantık, zeka, ferahlık, konfor gibi unsurlara yoğunlaşarak elit bir hayatın yaratıcısı haline gelmektedir. Bu unsurlar sayesinde, kumanda sistemi ile çalışan perdeler ve çok kullanışlı mobilyalar üretmekteyiz.

Hizmetlerimizin temel anlayışı evinizde ihtiyacınız olan her şeyi üretmektir. Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda kişisel olarak, fabrika ve marangozlarımızı ziyaret ederek; hem kendi gözleri ile ürün kalitesini görebilme hem de istedikleri ürünü seçebilme hakkına ve imkânına sahiplerdir.

İdeal olarak seçilmiş aksesuarlardan tutup çarşaflara, mutfak malzemelerine, bulaşık seçimine kadar olan bu süreç projenin uygulanmasına katkıda bulunmaktadır.

Alanında tecrübeli kişileri izleyerek, yeni evinizin alacağı hali görüp bunun tadını çıkarabilirsiniz.
VIP tasarım, terim anlamıyla, müşterinin tüm isteklerini içine almış yüksek standartlı hizmet demektir. Modern iç tasarımları sadece yetenek ve ilham gerektirmesinin yanı sıra, modern teknolojiyi bilmek ve kullanabilmek de demektir. Bu prensibi göz önünde bulundurarak tüm çalışanlarımız sürekli olarak sergileri ziyaret ederek bilgi ve yeteneklerini tazelemektedirler. Antonovich dizaynına ait uluslararası alanda kazanılmış birçok ödüle rastlamak mümkündür fakat bizim için asıl ödül müşterilerimizin memnuniyetini ve sevgisini elde edebilmektir.

Sizlere kalpten başarılar ve ferah diliyor, evleriniz ile ilgili tüm hayallerinizi doldurmaya hazır olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Sitemizdeki anketi doldurabilirsiniz, böylelikle sizinle iletişime geçerek tüm detaylar hakkında konuşabiliriz. Kendinizi bizimle olarak muhteşem zevkler dünyasına itin, çünkü siz en iyisini hak ediyorsunuz.