Best home interiors

Salon

Salon dekorasyonu yapılırken öncelikle ev sahibiyle bir görüşme yapılmalıdır. Bu görüşmenin sonuçları doğrultusunda ev sahibinin zevklerine göre bir tasarım belirlenir. Belirlenen tasarım doğrultusunda renkler, modeller seçilir ve buna göre uygulama yapılır. Eğer mevcut bir salondan bahsediliyorsa ve bu mobilyalar üzerinde bir değişiklik düşünülüyorsa, mobilyalara uygun renk kataloğu götürülerek en sağlıklı renk çözümü ortaya çıkarılır.

Salon dekore edilirken öncelikle salonun boyutları göz önüne alınmalıdır. Büyük salonlarda daha büyük mobilyalardan faydalanılmalı, büyük bir oturma grubu, halı ve büyük aydınlatmalar uygulanarak geniş salonları daha konforlu hale getirmeliyiz. Bunun yanında küçük salonlarda ise daha küçük aksesuarlar, aydınlatmalar kullanarak salonun daha büyük gözükmesini sağlamalıyız.

Ev sahibinin kendisini daha rahat hissedeceği mobilyalar seçmeli ve ev kullanıcının memnuniyeti artırılmalıdır. Bunun haricinde dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur da eve davet edilen misafirlerin konforunun da dikkate alınmasıdır. Ama bu mobilya ya da aksesuar seçimi yaparken misafirlerin görmesi ya da onların zevkleri doğrultusunda seçim yapılması anlamına gelmemektedir, bilakis ev sahibinin mekânını nasıl görmek istediğine ve ne tür aksesuarları sevdiğine dikkat edilmelidir.

Salondaki yemek masası yeri, sandalyeleri rahat hareket ettirme açısından çok büyük önem taşımaktadır. Sandalyeyi çekip oturmak için geniş bir yere sahip olunması gereklidir. Salon masasının konumu mutlaka mutfağa yakın olmalıdır, böylelikle tabaklar ve çanaklar mutfaktan rahatça ve hızlıca getirilir. Salonda kullanılan yemek masasının konumu, televizyonu görüp görmemesi açısından da önem taşımaktadır. Salon masasının televizyonu görecek şekilde yerleştirilmesi, yemekleri daha keyifli bir hale getirecektir.

Yatak Odası

Salondan sonra, evlerimizde bir o kadar da önemli olan yatak odalarımızın tasarım ve dekorasyonu boyunca oda büyüklüğünden tutup mobilya, halı, perde ve aksesuar renklerine, duvar ve zemin rengi seçimine varıncaya kadar birçok unsura dikkatli zaman ayırmalı kaliteli yaşam alanları ortaya çıkarmaya dikkat etmeliyiz.

Yatak odası için renk seçimi çok önemli bir konudur, unutulmaması gereken en önemli şey yatak odasının dinlenme ve rahatlama mekânı olduğunu göz önünde bulundurmak ve yatak odasının sakinliği için çok canlı renkler kullanmamaktır. Yani kırmızı, sarı gibi yorucu çok canlı renklerden uzak durulmalıdır. Tabii ki sadece duvar renkleri değil, aynı zamanda yatak örtüsünün rengi de önemlidir.

Yatak örtüsü için seçeceğimiz renklerde açık, pastel renkler olmalıdır ki odanın ferahlık hissi artsın. Klasik yatak odalarının seçilmesi yatak odanızın birer saray odasına dönüşmesine katkı sağlayacaktır. Unutulmaması gerekilen ilk şey, her bireyin hayatını en iyi ve kaliteli şekilde devam ettirebilme hakkına sahip olduğudur.

Günü bitirmek ve yeni güne başlamak için kullandığımız yatak odalarımızda insan psikolojisi üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğu için, seçeceğimiz tabiri caizse krallara layık kaliteli bir yatak odası ile daha sağlıklı günler geçirebilme hakkına sahip olabilirsiniz.

Duvarlarda kullanacağımız kaliteli renkler, kabartmalar ile muhteşem perde renk, desen ve model seçimleri ile yatak odamızı daha zengin hale getirebiliriz. Tabi ki bunların yanında en önemlisi mobilya seçimini sağlıklı bir şekilde yapmak olmalıdır, mobilyalarımızı seçerken odada oluşturacağımız atmosfere aktif olarak etkide bulunacak ve konsepti tamamlayacak tarza mobilyalar seçmeliyiz.  Kaliteli seçimler ve farklı çeşitlilikler için Antonovich Stüdyoları ile yapacağınız ortak çalışmalar sonucu; mobilya, aksesuar, aydınlatma, halı, duvar rengi vb. tüm imkânlarla sizlerde evlerinizi birer saraya dönüştürebilirsiniz.

Mutfak design

Mutfak dekorasyonu denince aklımıza birçok şey gelmektedir, dolap seçimi, elektronik eşyaların seçimi, renkler, aksesuarlar, perdeler, aydınlatmalar vs. vs. Tabi ki tüm bu unsurlar kaliteli bir mutfak elde etmek için izlenmesi gereken yollardan sadece bir kaçıdır.

Klasik bir yatak odası ve salonun yanında, yine aynı çizgiler üzerinde ilerleyen mutfak konsepti, evlerinizin daha kaliteli bir hale gelmesini sağlayacak, beraber yapacağımız kaliteli seçimlerle mekânın son haline vardığımızda eski ve yeni tasarım arasında fark ile gözlerinize inanamayacaksınız.

Antonovich tasarım ekibi ve başarılı tasarımcıları ile mutfağınızı kaliteli bir dokunuş ile saray mutfağı haline dönüştürebilirsiniz. Zira kaliteli bir mutfak, kullanıcısını mutlu eden, onun işlerini kolaylaştıran, yemek pişirmesini, temizliğini kısacası mutfağın kullanılış amacını kolay hale getiren mekân demektir.

Ev Banyo

Banyo düzeninizi ve dekorasyonlarınızı değiştirmek istiyor ve yeni hazırlamak istediğiniz banyo dekorasyonlarınızın klasik bir tarza sahip olması gerektiğine mi inanıyorsunuz? O halde kesinlikle Antonovich tasarım ekibinin sizler için seçtiği ve ayaklarınıza kadar getirdiği klasik banyo tasarım örneklerine yakından bir göz atmalısınız.

Klasik akıma uygun olarak hazırlanan banyo tasarım örneklerini sizler için gerçekleştirdiğimiz geniş araştırmalar neticesinde ortaya çıkartarak ortaya koyduk. Evlerimizde dekorasyon denince akla gelen önemli parçalardan bir tanesi olan banyolarınızı, klasik bir düzen ile hazırlarsanız içerisinde girdiğinizde banyolarınızın sizlere vermiş olduğu değişikliğin farkına varacaksınız.

Banyolar tıpkı yatak odaları gibi ferahlığı ve sağlığı temsil ettiği için, yapacağımız seçimlerimizde dikkatli olmalı ve bir bütün yakalamalıyız. Klasik bir banyo tasarımı oluşturarak saraya benzeyen evimizi bir bütünlük içerisine sokmuş, banyolarımızı da bu konseptin bir parçası haline getirmiş oluruz.

Antonovich tasarım ekibi ile yapacağınız çalışmalar ile evinizin tüm alanında olduğu gibi banyolarınızda da en kaliteli sonucu elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yeni evinizin en iyi tasarıma sahip olması için istekte bulunun.
Verilen formu doldurunuz, en kısa sürede sizlerle iletişime geçip detaylar hakkında konuşacağız.
[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]