İç Tasarım Portföyü

Sitemizde paylaşmış olduğumuz, başarılı tasarım ekibimiz tarafından oluşturulmuş, iç tasarım koleksiyonlarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Evler adlı galerimizde birçok lüks ev örnekleri görebilirsiniz. Sitemizde en iyi ev, yatak odası, oturma odası, mutfak vb. tüm tasarım örneklerini bulabilirsiniz. Antonovich tasarım stüdyosu elit ve kaliteli tasarımlar yaparak dünyada en iyiler arasında yerini almayı başardı. Antonovich tasarım ekibi olarak, lüks ve konfor dünyasından anlayan herkes için en iyi, en kaliteli ve en başarılı iç tasarımları yapmaktayız.  Tarafımızdan yapılan ev projeleri, dış tasarım, lüks iç tasarımlarının tamamı uluslararası seviyeye uygun kalitede üretilmektedir. Detaylı görsel çalışmalarımız ile müşterilerimize mekânlarının gelecek halini görme imkânını sunarak, onları görsel bir tura sokarak mekânlarını tüm köşelerine varıncaya kadar görebilme şansı veriyoruz.

Tamamlamış olduğumuz lüks ev ve daireler Avrupa ve Asya’da sahiplerini hayran bırakmaktadır. Saray, köşk, devlet rezidansları, daireler, lüks evler gibi birçok mekânda çalışmış bulunmaktayız. Projelerimizden her biri, kendine ait güzellik ve görkemi içerisinde nadir bir tasarıma sahiptir. Sitemizde bulunan iç tasarım kataloğunda göreceğiniz tüm tasarımlar; alanında başarılı ve deneyimli, hayal ile gerçek arasındaki ince çizgiyi silip, hayallerinizi gerçekleştiren tasarımcılarımızın başarılarını göstermektedir.

İç tasarım çalışmalarımızın tümü güzelliklerle çevrili konforu en içten hissedebilme şansı vermektedir. Projelerimizin tamamındaki mimari çözümler her seferinde, tasarımcılarımıza alanında benzersiz çalışmalar ortaya çıkarma imkânı sunmaktadır. Biz uluslararası modayı takip etmenin yanı sıra tasarım çözümlerimiz ile dünya moda belirleyicileri arasındaki yerimizi almaktayız.

Sitemizde bulabileceğiniz evler isimli kataloğumuzda şuan ki modanın ne olduğunu bulabilirsiniz. Şimdiki moda entelektüel bir şekilde lüksü ve konforu elde etmektir. Günümüzde iç tasarım dünya popülaritesinin zirvesinde Art Deco, Klasik tarz ve modern tarzlar yer almaktadır. Antonovich tasarım ekibinin uyguladığı tarz ise, yeni milenyumun çizgilerine uygun lüks tarzdır.

Özellikle modern-lüks iç tasarımlarında kullanıcıların cesur ve bir o kadar da muazzam fikirleri uygulanabilir. Göz alıcı modern tarza uygun dekorasyon teknikleri ve göze çarpan iç tasarımları, lüks ve kaliteyi eşi görüşmemiş bir seviyeye çıkarabilir. Modaya uygun, şık malzeme ve dokuların birleşimi, teknolojik yeniliklerin kullanımı ve tüm detaylardaki muhteşem ahenk tasarımlarımızı moda çizgisine uygun ve şık bir hale getirmektedir.  En iyi yatak odası tasarımları çekicilik ve rahatlığın ne kadar uygulanıp uygulanmadığına bağlıdır.

Sitemizdeki kataloglar arasından en iyi klasik tarzda tasarlanmış mekanlar görebilirsiniz. En iyi klasik tasarım çalışmaları modern teknolojinin yeniliklerini ve eskinin geleneksel çizgilerini içerisinde bulunduran çalışmalardır. Bu tarzdaki ev tasarımları en yüksek uluslararası standartlarına uygun şekilde tasarlan evlerdir. Dış tasarımlarda bu tarza ait tüm geleneksel çizgileri barındırmaktadır. Bu tarza ait iç tasarımlar her zaman; kabartma, sanatsal resimler, heykeller, altın renkli yaldızlar, mermer ve ahşap gibi karakteristik malzemelere sahiptir. Modern teknolojinin yardımı ile, zeminlerimizde oyma desenli mermerler kullanabiliriz. Zemin tasarımları adlı kataloğumuza göz atmayı unutmayınız, bu sayede size ilham verecek ve evlerinizde değişiklik yapmanıza katkıda bulunacak örnekleri görebilirsiniz.

Deco sanatına uygun en iyi salon, yatak odası ve mutfak tasarımlarımız bayram havası içerisinde bir hayat imkânı vermektedir. Bu sanata uygun ev tasarımları moda çizgisine yeni ışıklar tutmaktadır. Bu dekorasyon araçlarının kullanımı sayesinde lüks yatak odaları büyüleyici bir görüntüye sahip hale gelmektedir.  Mutfak ve salonlarınızda modern teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak eşi benzeri görülmemiş sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle gizli aydınlatmalar ile şık ortamlara kavuşabilirsiniz.

Sitemizdeki projeler kataloğumuz için, hangi tarzı sevdiğinizi anlamanıza yardımcı olacak en iyi iç tasarımları seçtik. Kaliteli projeler üreterek, ilk önce müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda onlar için en uygun yaşam alanını konfor ve kalite içerisinde yaşamalarını sağlıyoruz. Bizlerle yapacağınız iç tasarım çalışmaları ile sizlere; gurur duyacağınız benzersiz ve lüks iç mekan çalışmaları sunacağımızı garanti ediyoruz. Tüm tarzlarda çalışıyoruz. Ve çalıştığımız neoklasik, rococo, art deco, modern gibi tüm tarzlarda başarılı tasarımcılarımız ile benzersiz sonuçlar elde edeceğinizi iddia ediyoruz. Lüks çalışmalar üreterek, bir tek lüks projeler oluşturmuyoruz bilakis projeye uygun bir şekilde mekânınıza uyguluyoruz. Ve titiz müşterilerimiz için, beş yıldızlı hazır paketler sunarak, a dan z ye ihtiyacınız olan her alanda hizmet sağlıyoruz.

Sitemizdeki iç tasarım örneklerinin güzellikleri sizleri en çılgın hayaller peşinden koştursun, böylelikle bizlerde tüm hayallerinizi gerçekleştirelim.