LUXURIOUS PENTHOUSE DESIGN IN TURKEY

Salon

Ev tasarımlarınızı en başarılı şekilde yapabilmeniz için Antonovich tasarım gurubuyla anlaşabilir evlerinizi tanınması güç hale getirebilirsiniz. Bizlerle yapacağınız danışmalar sonucu, yapacağımız tasarımlarımızı 3D görsellik programlarını kullanarak detaylı bir şekilde mekanınızın alacağı hali görebileceksiniz.

Böylelikle beğenip beğenmediğiniz tüm alanları değiştirme imkanına da sahip olabilirsiniz. Salon örneğimizde gördüğünüz gibi, bizler için en önemli olan sizler için kaliteli, güzel ve kullanışlı tasarımlar yaparak kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir yaşam alanı oluşturmaktır. Kaliteli yaşam alanından kastımız, mekanınızın eşyalar, aksesuarlarla dopdolu olması anlamına gelmemektedir.

Bilakis; eşyaların yerinde ve oranlı bir şekilde kullanılması, eşyanın az ya da çok olması değil, bu eşyaların nasıl yerleştirildiği önemli olandır. Bu salonumuzda birkaç ana renk kullanarak, konseptimizi bu renkler üzerine belirledik. Bej ve kahve renklerini temel olarak aldığımız salonumuzu şık mobilyalarla döşedik.

Koltuk renkleri ile zemin üzerindeki desenlerin renklerini uyumlu halde seçerek görselliği artırdık. Bizler için asıl önemli olan, kimsenin kullanmadığı dekorasyon ve aksesuarları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini artırmaktır.

Fotoğraflarımız da gördüğünüz gibi salonumuzun ortasında kullandığımız küçük fıskiye ile, su sesinin verdiği huzuru kullanıcımıza aşılayarak sadece görsel güzelliği değil, insan psikolojisinin üzerine de etki etmeyi hedefliyoruz.

Çalışma Odası

Hayatımızın daha meşgul hale gelmesi, işlerimizin artık sadece iş yerimizde değil evlerimiz de de devam ettiği bir dünyaya ulaştığımızı göz önünde bulundurduğumuzda, her evde en az bir çalışma odasının gerekliliğini tartışmamak gerektiğine inanıyoruz.

Birçok iş adamı, mühendis, mimar ev ortamlarında da çalışma ihtiyacında olduğu için evlerinde kendilerine ait bir çalışma odasına sahip olmak isterler. Bizler de insanların hayati ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran bir çalışma ekibi olduğumuz için, sizlerin çalışma odası ihtiyacını düşünerek güzel tasarımlar oluşturduk.

Örnek resimlerimizde gördüğünüz gibi çalışma odanızda iken kendinizi rahat ve konforlu hissedeceğiniz mekanlar oluşturmak hedefimizdir. Kullanışlı bir çalışma odasında, dikkat etmemiz gereken şey kullanıcının her ihtiyacını karşılayabilecek bir mekan oluşturmaktır.

Masanın büyüklüğü ve kullanışlı oluşu, sandalyenin rahatlığı çalışma odasında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. Bu noktadan yola çıkarak masamızın etrafını yani odamızın içini yine bu ihtiyaçlara göre tasarlamak gerekir. Kitaplık, aydınlatma, perdeler, zemin kaplamaları, televizyon, bilgisayar gibi teknolojik ürünlerin kullanımı odanın kullanıcısına hizmetini artırmaktadır.

Mutfak

Mutfak denince aklımıza gelen klasik dolapların olduğu dar alanlardan kurtulmalı, sağlıklı yaşam alanı elde etmeliyiz. Mutfak artık yemek hazırlanan yer olmaktan kurtarılmalı; yemeğin yendiği,  insanların oturduğu, vakit geçirdiği bir mekan haline getirilmelidir.

Mutfak ve yemek odası birbirine yakın olmalı ya da aynı mekan içerisinde olmalıdır ki; yemekler dakikalarca uzaktaki bir odaya taşınmamalıdır. Bizler tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, buna göre tasarımlar yapmayı hedefliyoruz.

Yine de diğer odalarınız da kullandığımız klasik ve zengin görünümlü eşyaların kullanımını mutfaklarınızda da kullanarak evin içinde bir bütünlük sağlamayı hedefliyoruz. Yemek masanızın mutfak da ya da mutfağa yakın olan mekandaki konumu da çok önemlidir.

Yemek masanız ana konuma sahip olmalıdır, ana konum mekanın içerisinde yemek masasının önemini artıran ve bu konuma dikkat çeken bölüm demektir. Bu yüzden yemek masasının konumlandırıldığı yer gayet önemlidir.

Banyo

Banyo denince akla gelen şey, duş alınan ve tuvalet ihtiyacının giderildiği yerdir.  Bunun yanında birçok insan için deterjanların depo edildiği, temizlik malzemelerinin duş kabinesi içerisinde saklandığı yer anlamına da gelmektedir.

Tüm bu düşünceler yanlış olan ve banyonun gerçek amacının tamamen dışındadır. Banyo temizlik, rahatlık, dinlenmek, kendine gelmek demektir. Kişisel bakımların yapıldığı yer anlamına gelmekte olan banyo tasarımı yapılırken tüm bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Biz, Antonovich tasarım ekibi olarak sizlerin en iyi şekilde kullanabileceği banyolar tasarlamayı hedefliyoruz. Daha önce dediğimiz ve iddia ettiğimiz gibi; farklı ve değerli alanlar oluşturmak bizlerin ilk hedefidir. Bu temele dayanarak, örnek tasarımlarımızın olduğu fotoğraflarımıza baktığınızda bir banyodan daha çok sağlıklı bir kişisel bakım alanı oluşturmayı hedeflediğimizi göreceksiniz.

Lüks ve kaliteli mobilyalar kullandığımız banyolarımızda, evin diğer alanlarıyla uyum oluşturan tasarımlar yapıyoruz. Lüks ve desenli zemin kaplamaları, aynalar, aksesuarlar, duvar kaplamaları, hatta koltuklar kullanarak daha değerli yaşam alanları oluşturuyoruz. Tüm ev tasarımları, yeni döşemeler ya da değişiklikler yapmak için bizlere ulaşabilir, danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni evinizin en iyi tasarıma sahip olması için istekte bulunun.
Verilen formu doldurunuz, en kısa sürede sizlerle iletişime geçip detaylar hakkında konuşacağız.
[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]