LUXURY HOUSE PROJECT

Salon

Salon denince insan aklına günün yorgunluğunu atacağı, televizyon karşısına geçip dinleneceği yer gelir genelde. Bu yüzden bir çok kişi salonlarında rahatlarına düşkün olduklarını gösterecek mobilyalar seçer.

Zaman ilerledikçe teknolojinin etkisi, yeniliklerin getirisi gibi birçok olumlu etki ile birlikte salonlarımızda rahatı ve ferahlığı, doğası dolayısıyla bulundurma seviyesine gelmiştir. Uzaktan kumandalı perdeler, temizlenmesi kolay koltuk, halı, mobilya ve duvarlar sayesinde insanoğlu bir çağ daha atlamıştır.

Tıpkı ornekte de gördüğünüz gibi bir salona sahip olmak artık hiç de güç değil. Antonovich tasarım ekibi ile yapacağınız kısa toplantıların ardından hayallerinizi süsleyen deyim yerindeyse krallara layık bir salon elde edebilirsiniz.

Zemin kaplamasında kullandığımız kaliteli ve kendinden motifli ahşap üzerine, kalite ve itina ile seçilmiş koltuklarımızın yerleşimi ve bunu tamamlayan perde, halı ve diğer dekorasyon malzemeleri ile bir bütünü yakalayabilirsiniz.

Tüm mobilya ve dekorasyon araçları arasındaki uyumu göz önünde bulundurmamız gerektiğini asla unutmamalıyız. Bunun yani sıra tavanın birkaç noktasında yerleştirilmiş şık aydınlatmalar ile oda atmosferini bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Bunun yanında duvarlarda uyguladığımız çizimler ile görselliği artıyor ve kaliteyi iddia ediyoruz.

Duvara işlenmiş kabartmalar ve yaldızlı boyamalar ile kombinasyonu tamama yakın hale getiriyoruz. Yine duvara gömme olarak yapılmış ayna, raf, vitrin gibi unsurları kullanarak odanızı tamam hale getiriyoruz.

Yatak odası

Yatak odalarımızı küçücük tıka basa kullanımdan kurtarmamız için daha neyi bekliyoruz? Gunün yorgunluğunu atacağımız ferah bir ortam ve güne uyanacagimiz aydınlık bir oda mı daha çok mutlu eder sizleri yoksa, icine hiç girmek istemediğiniz, uyuduktan sonra uyanmakta güçlük çektiğiniz bir oda mı? Tabiki her insan gibi sizler de bizler de içerisinde rahatça hareket edebileceğimiz, ferah ve konforlu bir yatak odası isteriz.

Konforlu ve ferah yatak odasından kastım 40 m2 büyüklüğünde bir oda değil bilakis doğru yerleştirilmiş ve doğru kullanılmış bir odadan bahsediyorum.

Hepimiz yeterince büyük evlere ve odalara sahip olamayabiliriz ama antonovich tasarım ekibi sayesinde hepimiz doğru yaşayabilme şansına sahibiz. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi; şık ve ideal bir yatak odası düzenli ve kaliteli bir şekilde dekore edilmiş yatak odasıdır. Antonovich tasarım grubu, sizler için zeminlerdeki kaliteli secimlerden tutun duvarlara ve mobilyalara varıncaya kadar her alanda hizmet vermektedir.

Kullandığımız elektronik perdeler hayatı kolaylaştırırken, mobilya,duvar, perde ve aksesuar secimleri oda atmosferini çok yükseğe taşımaktadır. Duvarlar ve tavanda kullandığımız kabartmalı ve yaldızlı işlemelerle zenginliği artırıyoruz. Yatak odanız da giyinme odası dekore ederek sizleri daha düzenli bir hayata taşıyoruz.

İkinci Yatak odası

Diğer bir yatak odası ornegine resimlerde gormuş olduğunuz pembe ve tonlarını kullanarak dekore ettigimiz yatak odamız. Bu yatak odamızda müşterinin istegi doğrultusunda pembe rengi ve tonları temel alınarak bir tasarım yapılmıştır. Bir öncekine göre biraz daha küçük olan bu yatak odasında giyinme odası yerine oda atmosferi içerisinde bir bütünlük oluşturan gardrop kullandık.

Gardromuzunun tamamını ayna ile kapladıktan sonra ayna ve tavanlarda bir bütünlük oluşturan motifler uyguladık. Tavandaki motifler yatağımızın iki tarafına doğru inerken içerisinde aydınlatma kullanarak şıkligi artırdık. Tavanımızda tam da yatağın üstüne denk gelecek sekilde avizenin altına kumaş kaplama kullanarak oda içerisindeki bütünlüğünü sağladık.

Banyo

Banyo tasarimlarinda en çok dikkat ettigimiz şey kaliteli ve iyi bir hizmet vererek müşterimizi memnun etmektir. Banyoların çok özen gosterilmeyen ve depo olarak kullanıldığını göz önünde bulundurarak, ilk hedefimiz insanlara kyi bir banyoya sahil olmanın ne anlama geldigini göstermek istiyoruz.

İyi bir banyo deterjan ve temizlik malzemelerinin deponlanmadigi banyo demekle baslar. Daha sonrasında temizlenmesi kolay ve kullanışlı mekan demektir. Banyo örneğimizde gördüğünüz gibi, zeminden duvara, mobilyadan aydınlatmalara kadar her alanda dikkatli birer çalışmakta yapmaktayiz.

Tüm bu calışma boyunca dusa kabin küvet klozet ve lavabo secimlerini uyum içerisinde yapıyoruz. Aydınlatmalar da da kaliteli secimler yaparak banyolarinizi birer yasam alanı haline getiriyoruz.

Mutfak

Mutfak en karmaşık ve en çok çalışılan mekan olması itibari ile belki de en çok özeni gerektiren mekanlarımız arasında yerini almaktadır. Mutfaktaki düzenin iyi bir sekilde yapılması işlerin hızını artıracağı gibi dağınıklığı azaltacaktir.

Ornek projemizde de görebileceğiniz gibi ankastre teknolojisini kullanarak kaliteli hizmet vermek ilk hedeflerimizden. Bunun yanında yemek masası, mutfak dolapları ve diğer aksesuarlar arasında bir bütünüm oluşturarak kaliteli sonuclar elde etmenizde katkı sağlıyoruz.

Antonovich tasarım grubu ile yapacağınız çalımalariniz sonrası elde edeceğiniz zengin, saygılı, temiz, düzenli yasam alanları içerisinde yaşamaktan zevk alacaksınız.

Yeni evinizin en iyi tasarıma sahip olması için istekte bulunun.
Verilen formu doldurunuz, en kısa sürede sizlerle iletişime geçip detaylar hakkında konuşacağız.
[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]